O Nas

Cadillac

Nasza misja

Oksana i Natalia. Mama i córka. Wspólne zainteresowania, wspólny zawód i wspólny biznes.

Dlaczego otworzyłyśmy studio PilatesON? 

Bo uważamy, że dobre relacje z innymi, sukcesy w pracy i pozytywna energia na każdy dzień są odzwierciedleniem tego, jak dbamy o nasze ciało. Holistycznie.

Nie chodzi tylko o zmęczony pracą siedzącą kręgosłup. Nie chodzi tylko o ciężkie i zastałe nogi i ręce, które pragną więcej ruchu. pozbycie się bólu kręgosłupa, zadbanie o kontuzjowaną kostkę. Ciało od palca małej stopy do czubka głowy jest połączone mięśniami, układem kostnym i powięzią.

Pilates jako forma ćwiczeń pomaga je usprawnić. Pomaga także zrozumieć samego siebie, połączyć ciało i umysł i poczuć się sprawniejszym i bardziej pewnym siebie. 

W naszym studiu chcemy pomagać kobietom (i mężczyznom też!)  wrócić do ciała. 

Kim jesteśmy

Oksana Kyrylenko

Prowadzę treningi z Pilatesu i Facelatesu

Jestem certyfikowaną instruktorką fitness od 2009 roku, od 2012 skupiłam się tylko na pilatesie. 

Z wykształcenia filolog, którego po 15 latach zmęczyła praca za biurkiem. Powód? Większa niż u przeciętnej osoby potrzeba sportu i ruchu. Tak zapisałam się na kurs fitness (w tym TBC, pilates, aerobiku).

Od tamtej pory udoskonalam swój warsztat za pomocą kursów w Charkowie, Kijowie, Moskwie, Warszawie i Wrocławiu.

 Ukończyłam kurs instruktora rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu w Warszawie i dwuletnią szkołę policealną na kierunku technik masażysta.

 Moje zainteresowanie pracą z ciałem jest szerokie, jednak najbardziej cenię sobie metodę pilates.

Według mnie to najbardziej mądra, zdrowa, rozwijająca, jednocześnie wysiłkowa i rozluźniająca gimnastyka dla ciała. 

Najbardziej cieszy mnie, gdy mogę zobaczyć rezultaty ćwiczeń moich kursantów: ich wyprostowaną sylwetkę, promienny uśmiech i pewność siebie widoczną w każdym ich kroku. Wracam wtedy zadowolona do domu i
zajmuję się swoim hobby: gotowaniem i planowaniem kolejnych podróży. 

Natalia Salamon

Prowadzę treningi z Pilatesu i Footlatesu

Jestem instruktorką pilatesu z certyfikatem od Peak Pilates i Bon Pilates –  międzynarodowych organizacij certyfikującej nauczycieli pilates od wielu lat. Moja sportowa kariera wiodła mnie przez pływanie synchroniczne, po mistrzostwa ju-jitsu (w 2007 roku zajęłam 5. miejsce na mistrzostwach świata w Niemczech), zdobycie uprawnień sędziowskich w zawodach ju-jitsu aż do kursu pilatesu. To niesamowite sportowe (i sędziowskie) przygotowanie sprawia, że jestem dobrą nauczycielką pilatesu. Wiem, jak zachowuje się ciało, potrafię zaobserwować jego reakcje, świetnie znam jego anatomię.

 

Kiedy nie uprawiam sportu i kiedy nie prowadzę zajęć sportowych, uczę angielskiego (posiadam certyfikat CELTA). Prowadzę z Oksaną, moją mamą, naszą własną firmę oraz jestem odpowiedzialna za wszystkie sprawy organizacyjne studia PilatesON.

 

Kiedy wyślę wszystkie maile do uczestników naszych zajęć, wchodzę do świata książek. Gdy czytam, to tak jakbym przeżywała jeszcze jedno życie i z literackiej fikcji jest w stanie mnie wyrwać tylko zapach kawy (obie z mamą jesteśmy uzależnione od pysznej kawy).